Ana Sayfa / E-Ticaret / Yeni Girişimim: Cantabu.com

Yeni Girişimim: Cantabu.com

Bu içerikte sizlere yeni girişimim olan cantabu.com hakkında bilgiler aktaracağım. Çok heyecanlı olduğumu paylaşmadan yapamayacağım.

Bu girişim 4 ortak ve 1 yatırımcıdan oluşmakta. Hedef kitle 18-35 yaş aralığındaki Kadın kitle. Aslında bu kitleye günümüzde alışveriş alışkınlığı en fazla olan kitle diyebiliriz. Bu nedenle ortaklarımızla bir araya gelip ne yapabiliriz, nasıl girebiliriz derken Çanta dikeyine yöneldik. Özel tasarım ile birlikte açmış olduğumuz internet sitemizle bizde kendimizi e-ticaret sektörünün içerisinde bulduk.

cantabu-kargo-bedava

Öncelikli amacımız başarılı olmak. Başarılı olmak için mücadele edeceğimiz küçük bir girişim ofisimiz bile oldu şimdiden. İçinde 7 kişinin bulunduğu bir girişim ofisi. E-ticaret sektörüne çok yakın bir zamanda da farklı şeyler getirmeyi amaçlıyoruz. Bu tamamen hizmet anlayışıyla alakalı bir süreç ve değişim.

cantabu-kampanya

Biz para kazanmak için her yol mübahtır mantığıyla ilerlemeyeceğiz. Amacımız bir stoğu döndürmek, çevirmek değil. Amaç para gelsin biz o parayı çevirelim de geçinelim de değil. Amaç günlük müşteri kazanımı da değil. Amaç sürekli, memnun, markamızı konuşan bir kitle oluşturup büyümek.

cantabu-banner

Bizimle birlikte bu yolda yürüyen her arkadaşıma inanıyorum. Bu proje güzel noktalara gelecek. Bugün bu notu bloguma düşmek istedik. Baaaak ben demiştim demek için 🙂

Bu arada sitemize bekleriz. Site adresimiz: cantabu.com

Sizler için sosyal medya da paylaştığımız iki çanta görselini aşağıda paylaştım.

backlink

Mutlaka Okumalısın

E-Ticaret Siteleri SEO’ya Neden İhtiyaç Duyarlar?

E-ticaret siteleri açısından SEO önemli bir araçtır. Onlar için sihirli bir değnek gibidir. E-ticaret sitesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir