Ana Sayfa / Backlink / Backlink Sitelere Nasıl Eklenir?

Backlink Sitelere Nasıl Eklenir?

Muhtemelen kendinize çoğu defa “En iyi SEO sonuçları için backlinkleri web siteme nasıl yerleştirmeliyim?” diye sormuşsunuzdur. Google, algoritmasını güncelledikten sonra bu soru pek çok kişi tarafından soruldu. Bu soru için pek çok uzman farklı tavsiyeler ve ipuçları veriyor, fakat ne yazık ki çoğu zaman tek yaptıkları insanların kafasını karıştırmak. Bu makalede backlinklerinizi sitenize nasıl yerleştireceğinizden bahsedeceğim, ayrıca hangi linklerin SEO puanınıza zarar vereceğini de.

Eskiden bütün linklerin SEO için iyi olduğu sayıldığı dönem sona erdi. Yıllarca pek çok webmaster, her gün backlink inşa edebilmek adına saçma teknikler ve otomatik araçlara güvendi. O zamandan bu zamana çok şey değişti.

backlink-sitelere-nasil-eklenir

Bugün ise SEO için, kaliteli ve güvenilir backlinklerin değeri çok daha fazla. Ama kaliteli backlinklerin yerleşimini nasıl yapacaksınız?

Tabi ki online pazarlama planı ve doğru bir stratejiyle! İşte kaliteli backlinklerin inşası için izlemeniz gereken ipuçları.

İçeriğin devamına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

backlink

3 Yorumlar

  1. Böle bilgi arıyodum tşk emeginize sağlık. daha nasıl anlatılsınki. Bilgilendim sayenizde.

  2. Backlink değerini yitirmedi ve yitirmeyecek. Anlatımınız için teşekkür ederim. Kimileri backlink artık öldü , değersiz dese de ben bun inanmıyorum. Teşekkürler.

  3. Merhabalar, makaleniz oldukça faydalı ve açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. Backlink bir sitenin ilk sıralarda çıkması için en etkili uygulama bana göre. Tabii backlink alırken düzenli ve kaliteli sitelerden almalıyız aksi takdirde tam verim alamayabiliriz.

    Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir